Українська студія SoFarSoFun презентувала новий кінематографічний тизер, а також оновлений сетинг асиметричного горор-шутера BEYONDER.
І перше, що можна побачити, це те, що події гри відбуваються тепер не в якийсь умовні західній країні, а в Україні напочатку 1990-х років, навіть точніше – на Полтавщині. У всесвіті BEYONDER уряд незалежної України передав американській корпорації секретний бункер часів Холодної війни для проведення експериментів. Після катастрофи об’єкт втратив контроль над аномаліями – агресивні наслідки має нейтралізувати загін спецпризначенців. Тобто це майже гра у всесвіті SCP, події якої відбуваються в Україні.
З часу анонсу та першого трейлеру трохи змінилася і механіка гри. Тепер це PvP горор-шутер від першої особи, де дві кардинально різні команди ведуть боротьбу за контроль над мапою. Гравці можуть стати частиною озброєного загону Спецпризначенців або ж приміряти на себе роль Морфів – хижих істот, здатних змінювати форму.
Спецпризначенці – елітний загін паранормальної зачистки, оснащений важкою зброєю, тактичним спорядженням і сучасними технологіями. Їхня мета – знайти та знищити джерело аномальної активності, Гніздо.
Морфи – хижаки з потойбіччя, наділені надприродними здібностями та здатністю адаптуватися до будь-якої загрози. Вони живляться тілами загиблих, що робить їх сильнішими з кожним полеглим Спецпризначенцем. Морфи захищатимуть Гніздо за будь-яку ціну і змінюються протягом бою.
Спецпризначенці починають гру у наступі, просуваючись углиб комплексу, щоб виявити Гніздо та захопити генератори, які забезпечують ресурси та стратегічні переваги. Але час не на їхньому боці. Чим довше триває пошук, тим більше тіл залишається на полі бою. Кожен труп – це паливо для Морфів, що робить їх швидшими, міцнішими та більш небезпечними. Якщо Спецпризначенці не встигають вчасно спалити тіла або знищити Гніздо, ролі змінюються – у наступ ідуть Морфи, штурмуючи залишки оборони людей.
У BEYONDER все ще немає дати виходу, але реєстрація на плейтести вже відкрита на офіційному Discord-сервері гри. Гра буде мати українську текстову локалізацію.