Українська правда

На що можна очікувати від наступного оновлення MacBook Air з чипами M4

На що можна очікувати від наступного оновлення MacBook Air з чипами M4
macbook-air_1
0

MacBook Air з M4 може стати першим представленим у 2025 році новим продуктом компанії Apple. 9to5Mac зазначає декілька можливих доповнень, які стануть ключовими для наступного ультрабука виробника. Звісно, окрім очевидного оновленого процесора.

Так, згідно з очікуваннями видання, з оновленим чипом MacBook Air може додати автономності. Для прикладу, минулого року MacBook Pro, без змін у ємності батареї та лише з новими чипами M4 Pro/Max, додали дві години до очікуваного часу роботи. Своєю чергою iPad Pro відчутно зменшили товщину корпусу, залишивши менше місця для акумулятора, але час автономної роботи планшетів не змінився.

Й оскільки оновлень дизайну MacBook Air цього року не очікується, потенційно можна розраховувати на збільшення часу роботи.

Ще один момент, який може покращитися в нових ультрабуках — максимальний обсяг оперативної пам’яті. Минулого року всі Мас отримали збільшення мінімального обсягу ОЗП до 16 ГБ. Найпростіші MacBook Pro з чипами M4 наразі можна укомплектувати до 32 ГБ.

Поточні моделі MacBook Air пропонують варіанти 16 або 24 ГБ. Й видання очікує, що з виходом нових MBA з M4 в них також з’явиться опція з 32 ГБ ОЗП.

Також додатковим розділенням лінійок MacBook Air та Pro є можливість в останніх одночасно працювати з більшою кількістю зовнішніх моніторів. Наразі MacBook Air з M3 здатен працювати або з одним під’єднаним монітором, або з двома, якщо закрити ноутбук. Базові MacBook Pro з M4 все ж здатні працювати з зовнішніми двома дисплеями та вмонтованим.

Серед іншого, MacBook Air ще не отримав 12-мегапіксельної вебкамери, яка є в моделях Pro. Вона додає функцію Center Stage. Для користувачів, які чимало часу проводять на онлайн-нарадах чи часто спілкуються з близькими на відстані, це може певним чином бути корисним.

Наостанок, MacBook Air з M4 також не завадила б опція покриття дисплея Nano-texture. Це така собі матова версія захисту матриці, яку не так давно опанували MacBook Pro після фірмових моніторів Pro Display XDR та Apple Studio Display.

Оскільки MacBook Air передбачає роботу в абсолютно різних умовах, така опція дійсно не завадила б деяким користувачам, які часто працюють в дорозі чи за умов яскравого освітлення, променів сонця тощо.

Минулого року MacBook Air отримав нову версію у березні. Тому чекати на модель з M4 потенційно залишилося не так довго.

Поділитися:
Посилання скопійовано