Українська правда

Інновації в дитячій терапії та освіті: український стартап MaPanda залучив для розвитку $1,3 млн інвестицій

Інновації в дитячій терапії та освіті: український стартап MaPanda залучив для розвитку $1,3 млн інвестицій
MaPanda
0

Український стартап MaPanda для гейміфікованого навчання та терапії в режимі онлайн для дітей 3-9 років залучив для розвитку $1,3 млн інвестицій від засновника Bini Games через кілька раундів венчурного фінансування. Про це повідомили в компанії.

Унікальність цієї технології полягає в тому, що навчання або терапевтичну сесію проводить анімований персонаж, за яким насправді стоїть висококваліфікований викладач або психолог.

У компанії пояснюють, що MaPanda створює імерсивний досвід для дітей, занурюючи їх у мультяшний всесвіт, де спеціалісти керують анімацією в реальному часі, адаптуючи оточення під дитину. Це знижує стрес від взаємодії з дорослими та підвищує рівень довіри та залученості.

Залучені інвестиції дозволили MaPanda розробити MVP, протестувати його з партнерами та досягти високих показників залучення та утримання уваги дітей. Наразі команда орієнтована на розвиток технології на українському ринку, а згодом і в США.

"Ця технологія вирішує дві батьківські болі: мобільні ігри – цікаво, але несистемно, Zoom навчання – системно, але важко тримати увагу дитини. Тому MaPanda дає змогу викладачу проводити навчання за планом, але при цьому занурювати малюка в ігровий світ. Тепер він не просто на уроці з викладачем, він в мультяшному світі взаємодіє з героєм, тепер він довіряє свої тривоги не незнайомому терапевту, а безпечному та милому персонажу", – пояснив засновник MaPanda, Михайло Гончаров.

За дослідженнями стартапу, завдяки такому інтерактиву 91% дітей утримують увагу протягом 20-30 хвилинних сесій, а 98% дітей чекають наступної зустрічі.

Попри те, що кінцевим споживачем є учень, MaPanda в першу чергу співпрацює зі школами, освітніми ініціативами, громадськими організаціями, вчителями та психологами.

MaPanda провела вже понад 40,000 сесій. Платформа підходить для навчання за такими дисциплінами: іноземні мови, підготовка до школи, розвиток софт-скілів, логіки, математики, емоційного інтелекту, креативності.

Поділитися:
Посилання скопійовано