Міллер, відомий своєю жорсткою антиімміграційною позицією та критикою корпоративних ініціатив з інклюзивності, озвучив пріоритети Трампа, серед яких посилення контролю за імміграцією та скасування програм з розмаїття, рівності та інклюзії (D.E.I.) у корпоративному секторі. Під час зустрічі Цукерберг, за повідомленнями, висловив готовність уникати конфронтації з адміністрацією Трампа. Джерела стверджують, що він підкреслив своє бажання зосередитися на розробці технологічних продуктів і не протидіяти політиці нового уряду.
Повідомляється, що Цукерберг звинуватив у впровадженні програм інклюзивності в Meta колишню операційну директорку компанії Шеріл Сандберг, зазначивши, що попередній курс на самовираження в робочому середовищі не відповідав його баченню. Він заявив, що останні скорочення штату та перегляд корпоративних політик є частиною ширшої реорганізації, і натякнув на майбутні зміни.
На початку січня, за словами джерел, керівники Meta провели брифінг для Міллера, у якому представили заплановані зміни політики компанії, включаючи скасування програм D.E.I. Вже 10 січня Цукерберг офіційно оголосив про припинення дії цих програм.
Ця зустріч підкреслює не лише зближення Цукерберга з адміністрацією Трампа, але й вплив Міллера, який із простого співробітника Сенату перетворився на одного з головних архітекторів політики країни.
Meta відмовилася коментувати деталі зустрічі, як і Міллер. Представниця перехідної команди Трампа також відмовилася від коментарів щодо більшості аспектів цієї історії.